Tekutá čokoláda Choc-o-late

7.50  s DPH

Choc-o-late, revolúcia v čokoláde. Podávajte čokoládu ako nikdy predtým. Tentoraz s ľadom alebo ľadovou drťou. Doprajte si čokoládu ako ľadové pokušenie aj v lete!

Balenie: 1 liter

Skladom už iba 3

Katalógové číslo: choc-o-late Kategórie: Značka:

Popis

Choc-o-late, revolúcia v čokoláde. Podávajte čokoládu ako nikdy predtým. Tentoraz s ľadom alebo ľadovou drťou. Doprajte si čokoládu ako ľadové pokušenie aj v lete!

Čokoláda „Choc-o-late“  je pripravená priamo na použitie do výrobníkov horúcej čokolády. Dodáva sa v tekutej forme v uzatvárateľných škatuliach po jednom litri – stačí naliať do výrobníka horúcej čokolády a zahriať. Ideálna teplota na servírovanie je 45 – 65 °C.

Tekutá horúca čokoláda „Choc-o-late“ je pripravená z čokolády mimoriadnej kvality. Vyniká intenzívnou chuťou a zamatovou textúrou. Chutí výborne samotná, ale môžete ju použiť aj ako základ horúcich aj studených čokoládových nápojov s mliekom, smotanou, alkoholom alebo kávou. Môžete ju použiť aj ako základ čokoládových dezertov, creme brulee alebo čokoládovej zmrzliny.

Horúcu čokoládu „Choc-o-late“ nemusíte pripravovať len vo výrobníku horúcej čokolády, ale môžete ju tiež naliať do šálky a ohriať v mikrovlnnej rúre. Otvorené balenie uzavrite uzáverom, ktorý je súčasťou balenia a uskladníte v chladničke na ďalšie použitie.

 

Podmienky skladovania
Produkt skladujte v čistom a suchom prostredí (relatívna vlhkosť vzduchu max. 70%) a bez zápachu.
Skladovacia teplota: 12 – 20°C

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1.5 kg
ZLOžENIE

odstredené mlieko; čokoláda 22,0% (cukor; kakaová masa; odtučnené kakaový prášok; dehydrovaný mliečny tuk; emulgátor: sójový lecitín); dextróza; cukor; emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselín; zahusťovadlo: guarová guma, xantánová guma, karagénan; vanilín

Sójové zrná a výrobky z nich

obsahuje

mLIEKO A VýROBKY Z NEHO, VRáTANE LAKTÓZY

obsahuje

kj

654 kJ

kcal

156 kcal

tuky

5,2 g

z toho nasýtené mastné kyseliny

3,1 g

sacharidy

21,2 g

z toho cukry

20,3 g

Vláknina

2,7 g

bielkoviny

4,3 g

soľ

0,10 g