Sao Thome horká čokoláda 70% Callebaut

41.86  s DPH

Čokoláda Sao Tomé Callebaut® má veľmi intenzívnu a komplexnú chuť, bohatú na pražené kakao s mnohými osviežujúcimi ovocnými tónmi: marhuľa, červené ovocie, citrusy a dokonca náznaky čaju.

Balenie: 2,5 kg 

 

Nie je na sklade

Katalógové číslo: SAOTHOME-552 Kategórie: Značka:

Popis

Vyrobená z kakaových bôbov odrody Amelonado z ostrova Svätý Tomáš.

V roku 1822 boli Svätý Tomáš a Príncipe prvými africkými ostrovmi, ktoré dovážali kakao z Brazílie, a preto boli pokrstené ako „čokoládové ostrovy“. Dodnes možno na ostrove nájsť niekoľko priamych potomkov originálnych rastlín Forastero z Južnej Ameriky, ktoré dávajú vysoko kvalitné boby.

Čokoláda Sao Tomé Callebaut® má veľmi intenzívnu a komplexnú chuť, bohatú na pražené kakao s mnohými osviežujúcimi ovocnými tónmi: marhuľa, červené ovocie, citrusy a dokonca náznaky čaju.

Sao Thoma je vynikajúcou pochúťkou sama o sebe. Pre párovanie odporúčajú naši šéfkuchári kombinovať ju s ovocím, ktoré má strednú až vysokú kyslosť a sladkosť. Nádherné harmónie vytvára tiež ľahko horké zložky, ako sú vlašské orechy alebo stredne aromatická káva a taká korenia, ako sečuánske korenie, ktoré majú zvieravý efekt na jazyk.

S jej štandardnou tekutosťou môžete čokoládu Sao Thome použiť v širokom rozsahu aplikácií: tvarové odlievanie, polievanie, ganache, dochucovanie krémov do pečiva a pien atď.

Chuťový profil

Podmienky skladovania
Produkt skladujte v čistom a suchom prostredí (relatívna vlhkosť vzduchu max. 70%) a bez zápachu.
Skladovacia teplota: 12 – 20°C

Ďalšie informácie

Hmotnosť 2.5 kg
ZLOžENIE

kakaová masa SAO THOME; cukor; kakaové maslo; emulgátor: sójový lecitín; aróma: prírodná vanilka. Môže obsahovať stopy mlieka.

mLIEKO A VýROBKY Z NEHO, VRáTANE LAKTÓZY

môže obsahovať stopy mlieka

Sójové zrná a výrobky z nich

obsahuje

kj

2276 kJ

kcal

544 kcal

tuky

39,4 g

z toho nasýtené mastné kyseliny

23,6 g

sacharidy

31,2 g

z toho cukry

26,9 g

Vláknina

13,6 g

bielkoviny

8,5 g

soľ

0,02 g