Ľadová čokoláda Ruby 2,5kg

38.86  s DPH

Z rubínové čokolády sa stala skutočná hviezda Instagramu a Ice Chocolate RB1 je ružovú čokoládovou hviezdou pre výrobcov gelato.

Balenie: 2,5 kg

Skladom už iba 2

Katalógové číslo: ICE-RUBY Kategórie: Značka:

Popis

Predstavujeme 4. čokoládu určenú k namáčaniu zmrzlinových nanukov a výrobe stracciatella: bezpodmienečné potešenie pre mladšie generácie!

Z rubínové čokolády sa stala skutočná hviezda Instagramu a Ice Chocolate RB1 je ružovú čokoládovou hviezdou pre výrobcov gelato. Intenzívna ovocná chuť a čerstvé kyslé tóny predstavujú senzáciu pre všetkých pôžitkárov a nemajú medzi čokoládami konkurenciu.

Vďaka vysokému podielu kakaového masla je produkt Ice Chocolate RB1 ideálny pre namáčanie nanukov a výrobu stracciatella. Nevyžaduje temperovanie. Stačí čokoládu rozpustiť a môžete sa pustiť do práce. V zmrzline či okolo nej čokoláda stvrdne behom niekoľkých sekúnd a vytvorí lahodnú chrumkavú vrstvu. V ústach sa rýchlo rozpúšťa a plne uvoľňuje pôsobivú rubínovú chuť. Pre jej tekutosť je vhodná aj do fontán na čokoládu.

Podmienky skladovania
Produkt skladujte v čistom a suchom prostredí (relatívna vlhkosť vzduchu max. 70%) a bez zápachu.
Skladovacia teplota: 12 – 20°C

Ďalšie informácie

Hmotnosť 2.5 kg
ZLOžENIE

cukor, kakaové maslo, sušené odstredené mlieko, plnotučné mlieko; kakaová hmota; emulgátor: sójový lecitín; regulátor kyslosti: kyselina citrónová; aróma: prírodná vanilka

Sójové zrná a výrobky z nich

obsahuje

mLIEKO A VýROBKY Z NEHO, VRáTANE LAKTÓZY

obsahuje

kj

2358 kJ

kcal

564 kcal

tuky

35,9 g

z toho nasýtené mastné kyseliny

21,5 g

sacharidy

49,7 g

z toho cukry

48,6 g

Vláknina

0,7 g

bielkoviny

9,3 g

soľ

0,26 g